Zegarki krokodylki

Francuska firma Lacoste kojarzy się nam ze sportowymi ubraniami, bo rzeczywiście początki jej historii wiązały się z produkowaniem koszulek tenisowych z dobrze rozpoznawalnym logo w kształcie krokodyla. Natomiast teraz Lacoste to naprawdę duże przedsiębiorstwo, które robi nie tylko rozmaite stroje, ale również inne rzeczy, między innymi zegarki. Okrągła koperta oraz trwały pasek to podstawa każdego projektu zegarka Lacoste. Dodatkowo na tarczy na pewno będziemy mogli zobaczyć aligatora. Nie znaczy to jednak, że przedstawiane tutaj zegarki są banalne i szablonowe. Jest wręcz przeciwnie, bo mamy naprawdę ogromny wybór zegarków i ich kolorów. Należy jednocześnie potwierdzić, iż spora część z nich jest aż tak uniwersalna, że może być zakładana do różnorodnych stylizacji, co jest niezwykle praktyczne i komfortowe.

Czytaj dalej Zegarki krokodylki

Od domu rodziców do światowej marki

MK to ceniona marka utworzona w 1981 roku, ale jej ścieżka rozwoju zaczyna się znacznie wcześniej, w rodzinnej piwniczce założyciela, gdzie młody wówczas Michael projektował swoje pierwsze stroje i dodatki. Drogę do sławy w branży rozpoczął od porzucenia, po zaledwie kilku miesiącach, studiów na słynnym Fashion Institute of Technology i rozpoczęcia sprzedaży własnych produktów w małym sklepiku. W dniu dzisiejszym linia modowa promowana jego nazwiskiem to ponad 500 indywidualnych sklepów w wielu państwach i przeszło 1500 skromniejszych sklepików w różnych krajach. Michael Kors to prawdziwa instytucja na rynku mody, którą powinien znać każdy choć trochę interesujący się odzieżą i akcesoriami modowymi, a także każdy, kto oczekuje „spotkania” jakości oraz użyteczności produktu ze szczyptą elegancji.

Czytaj dalej Od domu rodziców do światowej marki

Emporio Armani doceniło…

Jeśli któraś z kobiet nabywa zegarek z linii Emporio Armani, to może liczyć na odpowiednią jakość i oryginalny design, przecież są one sygnowane nazwiskiem słynnego dyktatora mody. Zegarek damski Armani czyli styl i innowacyjność Jak widać powiązanie uniwersalnych projektów czasomierzy oraz prekursorskich koncepcji daje rewelacyjne rezultaty. Pojawiają się w ten sposób nowoczesne czasomierze, które są bez wątpienia szykowne, lecz poza tym dobrze rozpoznawalne. Charakteryzuje je dosyć sportowy styl, ale pośród produktów tej firmy można znaleźć też czasomierze, których wygląd i użyte rozwiązania dedykowane są przede wszystkim kobietom stawiającym na ruch.

Czytaj dalej Emporio Armani doceniło…

Zegarek w stylu high street

zegarek-diesel

W dzisiejszych czasach Diesel to propozycja stojąca bardzo wysoko w rankingu firm tworzących zegarki w casualowym stylu. Marka z Włoch narodziła się w latach siedemdziesiątych. Jej fundator, Włoch Renzo Rosso, z niezwykłym zacięciem rozbudowywał działalność, którą zapoczątkowała sprzedaż ubrań z denimu. Na początku XXI wieku podjęta została kooperacja należącą do branży związanej z projektowaniem zegarków i biżuterii, firmą Fossil Group. Wspólne działania poparte oryginalnym, nierzadko budzącym skrajne emocje marketingiem, dało efekt w postaci spopularyzowania oferty akcesoriów Diesela, zwłaszcza tych modernistycznych , których zadaniem było wydobyć indywidualność kupującego. Oryginalny design dał firmie czołowe miejsce wśród najpopularniejszych domów mody. Sklepy oraz fabryki umiejscowione w różnych miejscach na świecie zatrudniają aktualnie rzesze ludzi, nieustannie dopracowując linię unikalnych zegarków.

Czytaj dalej Zegarek w stylu high street

Calvin Klein – nowatorstwo i stylowa elegancja

Kiedy Calvin Klein w latach sześćdziesiątych otwierałzałożył w Nowym Jorku swój sklep z kolekcją płaszczy, nikt nie przypuszczał, że początkujący projektant wywrze tak wielki wpływ na rynek mody. Skromny syn imigrantów w pierwszym okresie parający się projektowaniem płaszczy został właścicielem jednej z najbardziej znanych marek w Ameryce. Płaszcze, sukienki, bielizna, dodatki, a wreszcie zegarki… Wszystkie produkty podpisywane nazwiskiem kreatora popularnego domu mody charakteryzują się modernistycznym wzornictwem i dbałością o szczegóły. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że uznany twórca zrewolucjonizował świat wielkiej mody, a nazwa jego firmy stała się synonimem innowacyjności. Szczególnie wysoko ceniony produkt firmy, zegarek męski Calvin Klein, scala w sobie wszystkie najlepsze cechy charakterystyczne dla wytworów genialnego umysłu Kleina.

Czytaj dalej Calvin Klein – nowatorstwo i stylowa elegancja

Zegarek damski Michael Kors to przede wszystkim trwałość

Firma Michael Kors to znana marka utworzona w 1981 roku, ale jej droga rozpoczyna się dużo wcześniej, w domu rodzinnym założyciela, gdzie młody jeszcze Michael projektował swoje pierwsze stroje oraz akcesoria. Pierwsze kroki w branży zaczął od opuszczenia, po jedynie kilku krótkich miesiącach, kształcenia się na prestiżowym Fashion Institute of Technology i rozpoczęcia sprzedaży swoich produktów w niewielkim sklepiku. Obecnie linia modowa reklamowana jego nazwiskiem to aż 500 bogato zaopatrzonych sklepów w wielu państwach , a ponadto więcej niż 1500 małych butików w obu Amerykach, Australii, Europie i Azji. Michael Kors to obecnie instytucja na rynku mody, którą powinien znać każdy chociaż odrobinę interesujący się branżą, jak również każdy, kto oczekuje fuzji jakości oraz funkcjonalności produktu z powiewem blichtru.

Czytaj dalej Zegarek damski Michael Kors to przede wszystkim trwałość

Od prostego sklepikarza do ikony branży modowej

Kiedy Calvin Klein kilkadziesiąt lat temu otwierałzałożył w Nowym Jorku swój sklep z płaszczami, nikt nie mógł przypuszczać, że młody projektant będzie miał aż tak wielki wpływ na modową branżę. Syn węgierskiego imigranta z początku trudniący się tworzeniem płaszczy w stosunkowo krótkim czasie założycielem jednej z najbardziej oryginalnych linii modowych w Ameryce. Wierzchnie okrycia, sukienki, bielizna, dodatki, a wreszcie zegarki… Wszystkie propozycje sygnowane nazwiskiem założyciela rozpoznawalnego dzisiaj domu mody odróżniają się modernistycznym wzornictwem i dbałością o detale. Nie ma żadnych wątpliwości, że kreator zelektryzował świat fashion, a nazwa jego firmy stała się synonimem innowacyjności. Szczególnie rozpoznawalny produkt firmy, zegarek męski Calvin Klein, łączy w sobie najważniejsze cechy charakterystyczne dla wytworów genialnego umysłu Kleina. CK reklamowały największe gwiazdy wybiegów i kina, jak Brooke Shields, Kate Moss, Mark Wahlberg, ale ostatecznie to postawienie na perfekcję wykonania ubrań i akcesoriów zadecydowała o oszołamiającym sukcesie.

Czytaj dalej Od prostego sklepikarza do ikony branży modowej

Armani równa się elegancja

Emporio Armani jest znany z tworzenia wysokiej jakości, modnych akcesoriów, jak na przykład zegarki. Marka to odłam grupy Armani założonej ponad czterdzieści lat temu przez cenionego dziś, włoskiego projektanta. Ciekawe, że młody Armani planował początkowo być lekarzem, jednak trzy lata po rozpoczęciu studiów wstąpił do armii. Po przeniesieniu do jednostki medycznej w pobliżu Werony, postanowił że chce czegoś więcej od życia. Po odejściu z armii został dekoratorem sklepowych witryn i tak zaczęła się jego przygoda z modą. Stworzony ponad czterdzieści lat temu dom mody Armani kreował na początku modę męską, a dopiero później także damską, intensywnie eksplorując nowe obszary branży modowej. Tak doszło do założenia pod-marki Emporio Armani , która miała kierować swoją ofertę głównie do młodych dorosłych. Jednym z flagowych produktów EA stał się zegarek męski Armani.

Czytaj dalej Armani równa się elegancja

Zegarek damski Armani czyli klasa oraz nowatorstwo

Gdy któraś z kobiet kupuje czasomierz z linii Emporio Armani, to wówczas może liczyć na dobrą jakość oraz niebanalny wygląd, ostatecznie pochodzą one od cenionego projektanta mody. Okazuje się, że połączenie ponadczasowych wzorów czasomierzy oraz prekursorskich pomysłów daje fantastyczne efekty. Tworzone są w taki sposób nieszablonowe produkty, które są bardzo gustowne, a też łatwo rozpoznawalne. Wyróżnia je dość sportowy look, lecz pośród projektów tej marki znajdziemy także zegarki, których wygląd i użyte rozwiązania dedykowane są specjalnie osobom ceniącym aktywność fizyczną.

Z jakich powodów dobrze jest posiadać zegarek Emporio Armani?

Czytaj dalej Zegarek damski Armani czyli klasa oraz nowatorstwo

Nabywając zegarek męski Diesel, zyskujemy gwarancję, że spotykamy się z wzornictwem uniwersalnym

Aktualnie Diesel to jedna z najpopularniejszych firm projektujących zegarki w casualowym stylu. Pochodząca z Włoch marka powstała w latach siedemdziesiątych. Jej założyciel, Włoch Renzo Rosso, z uporem rozwijał działalność, która zaczęła się od projektowania ubrań z jeansu. W początkach XXI wieku zapoczątkowana została kooperacja z działającą w branży zegarmistrzowskiej i biżuteryjnej, firmą Fossil Group. Solidarne przedsięwzięcie wsparte oryginalnym, nierzadko prowokatorskim marketingiem, dało efekt w postaci spopularyzowania oferty dodatków Diesela, zwłaszcza tych modernistycznych , mających wyrazić indywidualność nabywcy. Niebanalny design zapewnił firmie wysokie miejsce pośród uznanych projektantów. Fabryki i sklepy umiejscowione w różnych miejscach na świecie zatrudniają dzisiaj tysiące ludzi, nieustannie rozwijając ofertę unikalnych zegarków.

Czytaj dalej Nabywając zegarek męski Diesel, zyskujemy gwarancję, że spotykamy się z wzornictwem uniwersalnym