Panie lubią aligatory oraz zegarki Lacoste

Popularna firma Lacoste kojarzona jest ze sportowymi strojami, gdyż istotnie początki jej funkcjonowania związane były z produkowaniem koszulek tenisowych z charakterystycznym logo w formie aligatora. Za to w tym momencie Lacoste to wielkie przedsiębiorstwo, które produkuje nie tylko rozmaite stroje, lecz również inne rzeczy, między innymi zegarki.

Czytaj dalej Panie lubią aligatory oraz zegarki Lacoste

Armani – synonim elegancji

Emporio Armani jest znany z dostarczania wysokiej jakości, modnych akcesoriów, jak między innymi zegarki. Marka to część grupy Armani stworzonej przeszło czterdzieści lat temu przez cenionego dziś, projektanta z Włoch. Interesujące, że młody Armani chciał początkowo być lekarzem, jednak po trzech latach studiów wstąpił do armii. Po przeniesieniu do jednostki medycznej pod Weroną, postanowił że chce czegoś więcej od życia.

Czytaj dalej Armani – synonim elegancji

Klasyka made in Italy

zegarek męski diesel

W dzisiejszych czasach Diesel to jedna z najsłynniejszych marek wytwarzających zegarki w stylu high street. Włoska marka narodziła się pod koniec lat siedemdziesiątych. Jej twórca, Włoch Renzo Rosso, sukcesywnie poszerzał działalność, która zaczęła się od projektowania strojów z jeansu. W początkach XXI wieku nawiązana została współpraca należącą do branży zegarmistrzowskiej i biżuteryjnej, firmą Fossil Group.

Czytaj dalej Klasyka made in Italy

Barwy te będą się ładnie prezentować w połączeniu z ubraniami w pastelowej kolorystyce

Niesamowity model marki Michael Kors. Czasomierz wyróżnia się niesamowitą głębią niebieskiego koloru tarczy, która świetnie komponuje się ze złotym kolorem bransolety - takie połączenie sprawia niesamowite wrażenie.

Popularne w nadchodzącym sezonie czasomierze zaskakują nas przede wszystkim ciekawą formą, a także mocną barwą. Do wyboru mamy zegarki pasujące do niemalże każdego stylu i okazji – zarówno wyszukane, jak i sportowe, na co dzień i na wyjątkowe okazje. Dzięki temu możemy stworzyć wiele wyjątkowych kompozycji, których uzupełnieniem będzie jeden zegarek.

Czytaj dalej Barwy te będą się ładnie prezentować w połączeniu z ubraniami w pastelowej kolorystyce

Od piwnicy rodziców do światowej marki

Michael Kors to znana marka utworzona w 1981 roku, ale jej droga zaczyna się o wiele wcześniej, w domu rodzinnym założyciela, gdzie nastoletni jeszcze Michael projektował swoje pierwsze ubrania i dodatki. Pierwsze kroki w branży rozpoczął od porzucenia, po zaledwie kilku miesiącach, studiów na nowojorskim Fashion Institute of Technology, i rozpoczęcia sprzedaży swoich produktów w niewielkim sklepiku.

Czytaj dalej Od piwnicy rodziców do światowej marki